NEKE DRŽAVE I DALJE IMAJU PRIMEDBE: Mediji prenose - EU bez dogovora o novom paketu sankcija Rusiji
EVROPSKA unija nije uspela da se dogovori o novom paketu sankcija Rusiji, prenosi Rojters, pozivajući se na diplomate.

Priština čini sve da se domogne mesta u UN, Foto AP
- Zemlje članice EU nisu uspele da se dogovore o devetom paketu sankcija Rusiji tokom debate u sredu uveče - navodi se u tekstu.
Istovremeno, jedan od sagovornika agencije istakao je da su evropske zemlje uspele da se približe sporazumu, ali neke države, uključujući Poljsku, i dalje imaju primedbe.
Zauzvrat, šef Evropskog saveta Šarl Mišel rekao je da će stalni predstavnici nastaviti diskusiju u četvrtak.
Za usvajanje sankcija potrebna je jednoglasna odluka svih zemalja EU.
Preporučujemo

EVROPSKA UNIJA UVOZI REKORDNU KOLIČINU DIZELA: Skoro polovina isporuka stiže iz Rusije
14. 12. 2022. u 23:39

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte
PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.
30. 09. 2025. u 20:58

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)