ZELENSKI POKVARIO ERDOGANOV PLAN: Turski predsednik izneo predlog, Ukrajinac postavio nemoguć uslov Rusiji
18. 08. 2022. u 21:33
PLAN turskog predsednika Redžepa Taipa Erdogana da bude domaćin mirovnim pregovorima Vladimira Putina i Vladimira Zelenskog pokvario je danas u Lavovu ukrajinski predsednik koji je postavio uslov da pre nego što sedne za pregovarački sto Rusija povuče sve svoje snage sa okupiranih teritorija.
Ovaj Zelenski je zaista komicar,nema sumnje u to.
Imali smo Napoleona, a pošto je mesto upražnjeno, čuvamo ga za Zelenskog. Pozdrav iz gornje Toponice! P. S. Ovi kepeci su zaista problematično iskompleksirani.
Ovaj zelenski bolesniji od hitlera, kao mlađi verovatno gledao neki dokumentarac o drugom svetskom ratu, svaka sličnost je namerna izgleda
Boze,smiluj se i pomozi ukrajinskom narodu.Ovaj ih tera na dno.
Ma kakav Zelenski! To Zapad ne dozvoljava da se rat završi. Još nisu potrošili sve sovjetsko oružje novih članica NATO. A još da to bude uz posredovanje Turske, a ne VB i SAD?! Nema šanse. Zelenski samo radi što mu se kaže. Pajac...ali opasan po svoj narod. Ako su ukri uopšte njegov narod.
Ma sta da vrate, kakav je to uslov, trebao je reci da se povuku sve do Sibira... kakav covek... Toliko ljudi poginulo... Da nije tuzno bilo bi smesno :(
Treba priznati sve odcepljene delove Ukrajine koji su sada pod rusima. Zašto se i mi ne bi ponašali bahato. Ako kod njih (zemalja Kvinte) postoje dupli standardi onda treba krenuti njihovim stopama. Sve dok se ponašamo kao dzak za udaranje nikad necemo steci poštovanje prvo od nas samih pa ostalih. Jednostavno ako treba da se gine za zemlju i da se vrati oteto ja sam prvi da se prijavim.
Povezane vesti
OTKRIVEN BUNKER GDE SE KRIO ZELENSKI: Evo GDE se nalazi - objavljeni i snimci (VIDEO)
PREDSEDNIK Ukrajine Volodimir Zelenski poručio je danas, povodom četvrte godišnjice rata u Ukrajini, da su uprkos planovima Kremlja da "zauzme Kijev za tri dana", Ukrajinci sačuvali svoju državnost, odbranili nezavisnost i dokazali celom svetu snagu svog otpora.
24. 02. 2026. u 16:42
ZELENSKI PUTINU PREDLOŽIO SASTANAK: Ruski predsednik mu rekao da može doći u Moskvu
PREDSEDNIK Ukrajine Vladimir Zelenski ponovo je predložio Vladimiru Putinu da se sastanu, ali ne u Moskvi.
09. 04. 2026. u 10:08
OD SULEJMANA 100 MILIJARDI? Oglasio se Kremlj: "To su laži o Putinu!"
"OVO je apsolutno bila njegova inicijativa, a ne predsednika Putina. Iako je, naravno, šef države pozdravio takvu inicijativu:"
27. 03. 2026. u 18:35
VOLODIMIRE, "DO SVIDANIЯ"! Potres - "Vašington post" pod šifrom "ekskluzivno": SAD rakete lete za završni udarac na Teheran,Kijev zaboravljen
VAŠINGTON post je pod oznakom "ekskluzivno" objavio da Pentagon razmatra preusmeravanje oružja namenjenog Ukrajini na Bliski istok.
26. 03. 2026. u 16:42
"RUSI SU ODBILI, SVE ZAVISI OD AMERIKE" Zelenski u očaju zakukao: "Haos zbog Irana, Ukrajinci ispaštaju!"
UKRAJINSKI predsednik Vladimir Zelenski rekao je u petak da su Sjedinjene Države tražile odlaganje poslednje runde trostranih pregovora o okončanju četvorogodišnjeg sukoba sa Rusijom.
14. 03. 2026. u 19:46
Najnovije iz rubrike
TRAMP KIPTI OD BESA: Trošenje biliona dolara na NATO radi odbrane od Rusije je smešno
Američki predsednik Donald Tramp nazvao je smešnim to što Sjedinjene Američke Države troše bilione dolara na NATO pod izgovorom da pomažu Alijansi da se „brani od Rusije“.
13. 04. 2026. u 07:55
NAJAVIO NASTAVAK SARADNJE: Fico čestitao pobedu novom mađarskom premijeru
PREMIJER Slovačke Robert Fico čestitao je novoizabranom premijeru Mađarske, Peteru Mađaru, pobedu na parlamentarnim izborima, a zahvalio se i odlazećem mađarskom lideru Viktoru Orbanu na dosadašnjoj saradnji.
13. 04. 2026. u 07:51
uživoNEMA MIRA NA BLISKOM ISTOKU: Tramp započinje pomorsku blokadu u Ormuzu; Netanjahu nastavlja udare na Hezoblah
RAT na Bliskom istoku ušao je u 44. dan.
13. 04. 2026. u 07:46
TRAMP OPLEO PO PAPI: Lav bi trebao da se sabere i da koristi zdrav razum, a ne da bude političar
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp kritikovao je papu Lava XIV, optužujući ga za "slabost po pitanju kriminala" i "lošu spoljnu politiku".
13. 04. 2026. u 07:36
"RUSI, IDITE KUĆI!" Jeziva politička poruka sa trga u Budimpešti, Mađar već počeo da radi po nalogu Brisela (VIDEO)
VELIKI politički zaokret u Mađarskoj najavio je lider opozicione Tise Petar Mađar, koji je posle izborne pobede poručio da zemlju čeka obnova punog učešća u Evropskoj uniji i NATO, miran prenos vlasti i ozbiljno preuređenje državnog vrha.
13. 04. 2026. u 07:27
Komentari (8)