SKANDAL - IZBILA TUČA U CRKVI! Muškarac ometao službu, a onda ušao u fizički sukob (VIDEO)
NA nedeljnoj misi u župi Sveti Fransis Kabrini u Lejkvudu nastao je haos kada je jedan čovek počeo da ometa službu, a zatim i ušao u fizički sukob kod oltara.

Foto: Printscreen Facebook/BreeADail
Incident se dogodio 24. oktobra, a muškarac sa snimka koji se deli na društvenim mrežama je istog dana uhapšen.
Pastor crkve, otac Pol Brunet, napisao je pismo vernicima u kojem je objasnio šta se dogodilo.
- Događaji koji su doveli do ovog nesrećnog incidenta počeli su prošlog meseca - rekao je i dodao da "Parohija i škola nisu imale drugog izbora osim da traže zabranu prilaska.
Ipak, on je zanemario naredbu i juče se pojavio na misi, piše otac Pol Brunet.
- Bezbednost dece, parohijana i osoblja je prioritet. Parohija i škola blisko sarađuju sa policijom Lejkvuda, tužiocem i privatnim obezbeđenjem na održavanju dodatnih mera predostrožnosti - nastavlja se u pismu.
On je vernike pozvao da se "pridruže u molitvi za sve one koji su bili uključeni u incident ili bili svedoci istog.
- Budite sigurni u moje molitve za sve vas - zaključio je.
BONUS VIDEO - NAPAD NA CETINjSKU SVETINjU: Huligani upali u manastir

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

"ĐEDOVI TE PROKLELI!" Veljko besan na prezimenjakinju, slavi Oluju
SIN pevačice Svetlane Cece Ražnatović, Veljko Ražnatović, važi za velikog rodoljuba, a sada ga je razbesnelo to što je jedna njegova prezimenjakinja učestvovala u godišnjici proslave "Oluje".
03. 08. 2025. u 10:36
Komentari (0)