SNAŽAN ZEMLJOTRES PONOVO POGODIO HRVATSKU: Podrhtavalo tlo u okolini Siska
POTRES magnitude 4,6 stupnjeva po Rihteru pogodio je pre nekoliko trenutaka područje oko Siska, izvestio je u subotu Evropski mediteranski centar za potrese (EMSC).
Foto: Printskrin/EMSC @LastQuake
Centar potresa bio je blizu Siska, udaljen 20ak kilometara od toga grada, na dubini od 2 kilometara. Kako saznajemo, podrhtavanje se osetilo i u Republici Srpskoj.
Epicentar potresa bio je na dubini od pet kilometara, 20 kilometara udaljen od Petrinje, odnosno 65 kilometara od Zagreba.
- Kratko, ali treslo je kuću - naveo je jedan od meštana koji je osetio potres.
(Večernji list)
Preporučujemo
NOVI ZEMLjOTRES U JADRANSKOM MORU: Epicentar nedaleko od Visa, osetio se i u Dalmaciji
28. 03. 2021. u 21:46
ZEMLjOTRES PROBUDIO NAROD: Još jedan potres kod Siska, osetio se i u Petrinji
09. 03. 2021. u 09:26
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
MNOGO JE LUDA, BRATE, BEŽI! Šaban ubeđivao voditelja da ne ženi pevačicu: "Nađi neku finu!"
POKOJNI kralj narodne muzike, Šaban Šaulić, bio je čovek koga su svi obožavali, a mnogi i dan-danas pamte njegove savete i kritike.
05. 11. 2025. u 10:44
Komentari (0)