PREMIJERNA "POTRAGA ZA PLAVIM ZECOM": Na Maloj sceni novosadskog Pozorišta mladih

PREDSTAVA "Potraga za plavim zecom" nastala je po motivima pesme "Plavi zec" Duška Radovića, a premijera je u sredu, 28. aprila, na Maloj sceni Pozorišta mladihu u Novom Sadu.

ПРЕМИЈЕРНА ПОТРАГА ЗА ПЛАВИМ ЗЕЦОМ: На Малој сцени новосадског Позоришта младих

Pozorište mladih

Autori ovog projekta su Irina Subakov, Marija Radovanov, Emilija Mrdaković, Slobodan Ninković i Saša Latinović. U ovoj verziji neće biti lovca već biće tri detektiva. Režiju potpisuje Emilija Mrdaković, a u predstavi igraju Marija Radovanov, Slobodan Ninković i Saša Latinović.


Glumci i rediteljka osmislili su priču, blisku današnjoj deci s porukom optimizma i nade u ostvarenje želja i maštanja. Predstava je namenjena publici od tri godine do najmlađih školaraca.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

MOJE JE DA KAŽEM... Šešelj otkrio koja četiri poteza blokaderi planiraju