TEATAR "VIHOR" NA SCENI MADLENIJANUMA: Predstava "Teško je reći zbogom" u okviru Gavran festa
PREDSTAVA “Teško je reći zbogom” Teatra “Vihor” iz Beograda biće izvedena u petak, 5. februara, u okviru GAVRAN FESTA dramskog pisca Mira Gavrana.

Foto: Plakat
Ovaj festival, prvi takve vrste u Srbiji (a jedanaesti u svetu) prikazuje na pozorišnoj sceni dramska dela najprevođenijeg i najizvođenijeg hrvatskog pisca.
Inicijator i direktor GAVRAN FESTA u Beogradu je osnivač Madlenianuma Madlena Cepter, a selektor direktorka Drame ove kuće Ana Radivojević Zdravković.

Foto Matija Jovanović
Komad Mira Gavrana “Teško je reći zbogom” režira Marija Barna Lipkovski. U predstavi igraju Dragana Dabović, Ivan Mihailović i Nevena Vukes. Scenografiju je uradila Marija Simović, dok je autor muzike Marko Louis.
Preporučujemo

SPREMA "ĐUROLOGIJU"NA TENERIFAMA: Branko Đurić 19. februara u "Kombank dvorani"
01. 02. 2021. u 18:26

PREMIJERNI "AMATERI": Predstava Novosadskog novog pozorišta na sceni SNP
28. 01. 2021. u 14:46

PREDSTAVE NA POKLON: “Madlenijanum” namenio besplatne ulaznice za zdravstvene radnike
04. 01. 2021. u 15:20

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje
NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. u 20:19

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)