PREMINUO LEGENDARNI IVAN KRASKO: Ruski glumac kojeg su obožavali milioni, uz njega su odrastale generacije
POSLANIK Zakonodavne skupštine Sankt Peterburga Aleksandar Ržanenkov saopštio je da je narodni umetnik Rusije Ivan Krasko preminuo u 94. godini.
Foto: Profimedia
O tome je pisao u svom Telegramu.
„Danas je preminuo Ivan Ivanovič Krasko. Reći da je ovo nenadoknadiv gubitak znači ne reći ništa“, primetio je poslanik.
Ržanenkov je naglasio da je za milione bio voljeni glumac, glas koji smo prepoznavali od prvih reči, lice sa kojim su odrastale čitave generacije.
„Za mene je Ivan Ivanovič bio prijatelj. Pravi, redak, bez laži... Ostavio je za sobom ogromno stvaralačko nasleđe, ali najvažnije - uspomene u srcima“, dodao je.
Ranije je objavljeno da je Krasko hospitalizovan i da se nalazi u bolnici.
(RT)
Preporučujemo
ŽESTOKE PRETNjE MOSKVI IZ MINHENA: NATO će pokrenuti udare duboko u Rusiji ako se usude da napadnu Baltik
NATO će pokrenuti udare duboko u Rusiji ako se Moskva usudi da izvrši invaziju na baltičke države, upozorio je ministar spoljnih poslova Estonije Margus Cahkna, odbacujući strahove da bi Moskva mogla brzo da osvoji teritoriju na istoku.
16. 02. 2026. u 15:44
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)