ROĐENDANSKA PREDSTAVA I IZLOŽBA: Narodno pozorište Sombor obeležava 142 godine postojanja
NARODNO pozorište Sombor proslavlja svoj 142. rođendan: tim povodom, u subotu 23.novembra, izvešće predstavu Semper idem, po romanu Đorđa Lebovića, u dramatizaciji i režiji Gorčina Stojanovića.
foto NP Sombor
Istog dana, obeležiće se i pet godina od premijere ove predstave, za koju se i dalje traži karta više i na koju dolazi publika iz cele Srbije i regiona.
Od rođendana do kraja kalendarske godine, posetioci će u foajeu Narodnog pozorišta Sombor moći da pogledaju izložbu fotografija Milana Đurđevića pod nazivom "Dvadeset šest godina `Sumnjivog lica` na sceni Narodnog pozorišta Sombor" . Na njoj su zabeleženi mnogi momenti sa scene, ali i oni iza nje koji su neodvojivi deo svake pozorišne predstave.
Izložbu je podržalo Ministarstva kulture i informisanja Republike Srbije.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
"KULTURNA DIPLOMATIJA OD IZUZETNE VAŽNOSTI" Selaković: Beograd dobija šest novih muzeja
20. 05. 2026. u 14:41
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
POREKLO VOJINA ĆETKOVIĆA Rođen u Kruševcu, a koreni mu nisu iz Srbije: "Nikada se nisam odricao dedova i pradedova - ponosan sam"
"JESAM, ponosan sam na svoje poreklo."
20. 05. 2026. u 16:57
Komentari (0)