TREĆA SAMOSTALNA IZLOŽBA SARE MILOJEVIĆ: O erotskim fantazijama i ostalim slabostima

U SVET putenosti, nežnosti, liričnosti i taktilnosti kakvu pružaju samo slikarstvo i poezija, na trećoj samostalnoj izložbi, pod imenom "Meko od snova", gledaoce će uvesti radovi Sare Milojević, koji će se pred publikom naći u sredu, 12. jula, od 20 časova, u izložbenom prostoru KvArt BW.

ТРЕЋА САМОСТАЛНА ИЗЛОЖБА САРЕ МИЛОЈЕВИЋ: О еротским фантазијама и осталим слабостима

Foto promo

Svaka slika na ovoj postavci, kako piše u najavi, je posveta sećanju budućnosti i snu kao jedinoj realnosti u kojoj obitavaju naša osećanja i želje:

- Zajedno sa ovom serijom radova nastaju i pesme, tekstualne zabeleške o unutrašnjim kolebanjima, erotskim fantazijama i ostalim slabostima koja otvaraju široko polje sveta mekota. 
Rođena 1995. godine u Beogradu, umetnica trenutno pohađa doktorske studije slikarstva na Fakultetulikovnih umetnosti. Izložba će biti otvorena do 25. jula.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

NISAM RAZMIŠLJAO O POVRATKU, BIO SAM SREĆAN U PARTIZANU! Željko Obradović o dolasku u Panatinaikos