NJU JE NAJVIŠE VOLEO: Marko Živić u programu uživo telefonirao najbitnijoj ženi u svom životu
NA TV Prva dogodila se neočekivana i više nego simpatična situacija, kada je glumac Marko Živić u programu uživo telefonom pozvao svoju mamu Biljanu.

Foto: V. Danilov
Marko Živić je danas izgubio bitku sa virusom korona. Ostaće upamćen po mnogobrojnim ulogama u domaćim filmovima, ali i kao vrlo emotivan čovek.
Marko Živić, Rade Ćosić i reditelj Marko Jovičić gostovali su u pomenutoj emisiji povodom premijere predstave "Tamo daleko", koja je bila održana 30. marta u "Kombank dvorani".
Na početku razgovora o predstavi, Marko Živić je na kratko prekinuo intervju i imao nesvakidašnju molbu za voditelja Dejana Pantelića.
- Ja sam Kruševljanin, moja majka se uvek buni kada joj ne javim da gostujem u nekoj emisiji. Biljana se zove mama. Izvinjavam se gledaocima, ali jedna je majka. Jel mogu samo da je pozovem, staviću je na spikerfon? - upitao je Marko, na šta je voditelj naravno odgovorio potvrdno.
- Halo mama, ja sam sada kod Dekija u "150 minuta", nisam stigao da ti javim, pa mi je sad Deki dozvolio. Upali da gledaš - rekao je Marko Živić, što je izazvalo smeh u studiju.
- Evo uključila sam televizor, hvala Dekiju, pozdravljam vas sve, celu ekipu - odgovorila je Živićeva mama Biljana, a ova situacija izazvala je veliki broj pozitivnih komentara na društvenim mrežama.
(Najžena)
Preporučujemo

POSLEDNjA OBJAVA MARKA ŽIVIĆA: Ponosno je podelio sa svima radosnu najavu (FOTO)
14. 10. 2021. u 20:28

MILICA MILŠA U SUZAMA ZBOG MARKA ŽIVIĆA: Ja ovo više ne mogu da podnesem
14. 10. 2021. u 20:19

NIKADA SE NIJE ISPUNILA: Marko Živić je imao jednu želju - evo kako je o njoj govorio
14. 10. 2021. u 20:02

OVO JE BIVŠA ŽENA MARKA ŽIVIĆA: Voditeljka je bila uz njega u najtežim trenucima
14. 10. 2021. u 19:48

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)