ZBOG SMRTI RADNIKA NA GRADILIŠTU U VELIKOJ PLANI: Danas saslušanje direktora „Metalogradnje“, firme koja je izvodila radove
B.Č. (65) direktor preduzeća „Metalogradnja“ iz Kraljeva koje je izvodilo radove na gradilištu „Aša Ibelik“ u Velikoj Plani, gde je nastradao radnik, danas će biti saslušan u Osnovnom tužilaštvu u tom gradu.

Foto D.N.
Direktora je policija zadržala zbog sumnje da je bilo više nezakonitosti u radu ove firme čiji je radnik smrtno staradao.
Podsetimo, nesreća se dogodila prošlog vikedna kada se prevrnula dizalica, udarila u betonski zid koji se obrušio na radnika N.P. (29) koji je, usled povreda, preminuo u bolnici.
Uhapšen je i M.M. (27) iz Kraljeva koji je upravljao dizalicom. Oni se sumnjiče se za teško delo protiv opšte sigurnosti za koje je zaprećena kazna od jedne do 8 godina zatvora.
Preporučujemo

BULDOŽER NIJE NI VIDEO VOZILO: Detalji tragedije u Majdanpeku, radnik je potpuno znječen
21. 02. 2021. u 22:00

JEZIVA TRAGEDIJA U MAJDANPEKU: Na rudara u vozilu naleteo buldožer i potpuno ga smrskao
21. 02. 2021. u 20:26

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje
NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. u 20:19

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)