OKO 16H POZVAO JE SUPRUGU: Pre nesreće u kojoj je poginuo sa ćerkom, Saša je rekao ženi OVE REČI
SAŠA Čanković (45) i njegova ćerka Marija (17) iz Bora, nastradali su u utorak oko 18.20 sati u stravičnoj saobraćajnoj nesreći na autoputu Beograd - Niš, kod mesta Mihajlovac, u blizini Smedereva.
Foto: Fejsbuk
Do nesreće je došlo kada je Saša, koji je upravljao motociklom marke "honda CBR 1100", u desnoj krivini izgubio kontrolu nad vozilom.
Čanković je pored ćerke imao i sina od deset godina. Nedavno se vratio iz Kanade, gde je radio. Nameravao je da se, kada mu deca porastu, preseli tamo.
- Ponovo je aplicirao i dobio dozvolu da se vrati u Kanadu - kažu njegovi prijatelji.
- Navodno, kobnog dana pošao je sa ćerkom da se provoza, završe neke poslove i da tako proslavi što je dobio vizu. Oko 16 časova se javio supruzi da kreću kući, jer se vreme pogoršalo. Nažalost, nikada se nije vratio u Bor.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
OVO SU OTAC I ĆERKA POGINULI NA MOTOCIKLU: Jezivi detalji nesreće kod Smedereva (FOTO)
19. 08. 2020. u 10:04
TAČNO U 04.58H POSLALA SUPRUGU PORUKU: Milica pre samoubistva napisala ove reči (FOTO)
12. 08. 2020. u 12:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (2)