Uz pretnju nožem oteo 400 HILJADA dinara: Teško razbojništvo u Zrenjaninu
Zrenjaninska policija uhapsila je dvadesetogodišnjeg S. M. iz ovog grada, zbog sumnje da je izvršio krivično delo razbojništva, u danas u jednoj pošti u Zrenjaninu,preteći nožem zaposlenima, uzeo oko 400 hiljada dinara.
Foto: Despositphotos
Osumnjičenom S.M. određeno je zadržavanje do 48 sati i on će uz krivičnu prijavu biti priveden na saslušanje u Osnovnom javnom tužilaštvu.
MINISTARSTVO SPOLjNIH POSLOVA: Iznenađeni smo komentarima Zaharove na račun Srbije i predsednika Vučića
DRŽAVNA sekretarka u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Nevena Jovanović oglasila se na društvenoj mreži "X" povodom komentara portparola Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove na račun Srbije i predsednika Republike Aleksandra Vučića, istakavši da oni kao MSP izražavaju iznenađenje povodom istih.
07. 11. 2025. u 14:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (0)