DVE GODINE DRŽALA TELO MAJKE U ĆEBETU DA BI PRIMALA PENZIJU: Užas kod Ćićevca, oglasio se i ministar Dačić
POTPREDSEDNIK Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je policija večeras uhapsila V.M. u Pojatama kod Ćićevca, jer je prikrivala smrt svoje majke više od dve godine.
Foto: Novosti
- Policija je u Pojatama kod Ćićevca, večeras uhapsila V.M. (1958), jer je prikrivala smrt svoje majke V.M. (1932) više od dve godine da bi mogla da nastavi da prima njenu penziju.
Majka je umrla 28. juna 2022. godine i njeno telo je kćerka držala u kući, u krevetu, umotano u ćebe.
Lice će biti predato tužiocu na dalje postupanje - izjavio je ministar Dačić.
(Kurir)
BONUS VIDEO
Preporučujemo
PREMINULA ĆERKA SAŠE RADULOVIĆA: Porodica se potresnim rečima oprostila od Ane
28. 07. 2024. u 13:07 >> 13:12
BIZARNA SMRT U KRAGUJEVAČKOM HOTELU: Muškarac popio vijagru i ubrzo izdahnuo
08. 07. 2024. u 09:46
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)