POLICIJA U VIHORU 2 TRAGA ZA RAZBOJNICIMA: Pljačkaši macolama razbili menjačnicu i uzeli novac
OKO 18.45h na meti razbojnika bila je menjačnica u Bulevaru Zorana Đinđića na Novom Beogradu.

Foto: D. Balšić
Dva NN izvršioca su iz pištolja pucali u zaštitno staklo menjačnice, a zatim macolom razbili staklo i oteli oko 8.000 evra, neutvrđenu količinu dinara i pobegli.
Bili su maskirani i imali su šalove preko lica. Kako je rečeno, nema povređenih.
Trenutno je na snazi policijska akcija "Vihor 2".
Preporučujemo

RUSKI AVIONI UŠLI U DRŽAVU NATO, ZADRŽALI SE 12 MINUTA: "Ovo je neprihvatiljvo i neviđeno brutalno"
TRI ruska borbena aviona MIG-31 ušla su danas u estonski vazdušni prostor u oblasti ostrva Vajndlo bez dozvole i ostala u estonskom vazdušnom prostoru skoro 12 minuta, preneo je estonski portal "Err.ee".
19. 09. 2025. u 17:00

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

DIRLjIVO: Objavljena Halidova prepiska sa direktorom klinike (FOTO)
PEVAČ Halid Bešlić oporavlja se nakon što je završio u bolnici zbog zdravstvenih problema. Vest o njegovoj bolesti zabrinula je mnoge obožavaoce i estradne ličnosti, među kojima je Halid cenjen i omiljen, a sada se oglasio i zastupnik u NSRS i direktor Univerzitetskog-kliničkog centra RS Vlado Đajić.
19. 09. 2025. u 15:33
Komentari (1)