SEDAM GODINA ZATVORA ZBOG POGIBIJE DVE DRUGARICE: Devojka (23) iz Predejana proglašena krivom za saobraćajnu nesreću kod Vladičinog Hana
Viši sud u Vranju proglasio je Anđelu Stoilković (23) iz Predejana krivom za tešku saobraćajnu nezgodu koja se dogodila dana 29. januara 2022. godine, u ataru sela Manajle, u kojoj su smrtno stradale njene prijateljice Katarina Petković i Anđela Milovanović obe iz Predejana.
FOTO: Privatna arhiva
Anđela je osuđena na kaznu zatvora u trajanju sedam godina i izrečena je mera bezbednosti zabrana upravljanja motornim vozilom „B“ kategorije u trajanju od pet godina, zbog izvršenja krivičnog dela Teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja.
Protiv odluke suda osuđena i VJT u Vranju imaju pravo žalbe u roku od 15 dana od dana prijema pisanog otpravka presude.
Podsetimo, teška saobraćajna nesreća dogodila se 29. januara 2022. godine, kada su "golfom 5", koji je vozila Anđela Stoilković, četiri devojke sletele sa kolovoza u Južnu Moravu kod mesta Džep u blizini Vladičinog Hana.
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
"TO NIJE GLUPOST, TO JE DNO!" Karleuša oštro o Cecinom potezu u Severnoj Makedoniji
PEVAČICA Jelena Karleuša oglasila se povodom postupka koleginice Svetlane Cece Ražnatović na koncertu u Severnoj Makedoniji.
01. 11. 2025. u 13:31
Komentari (0)