KURTI OSLOBODIO NAJVEĆEG NARKO BOSA NASERA KELJMENDIJA! Za prištinski sud nema dokaza
APELACIONI sud tzv. Kosova usvojio je žalbu Nasera Keljmendija i oslobodio ga optužbe za trgovinu drogom, za šta je prvostepeno osuđen na četiri godine i osam meseci zatvora, prenosi Srna.
                                                                                    Foto: Novosti arhiva
U obrazloženju sudske odluke navedeno je da je Keljmendi oslobođen optužbi jer nije dokazano da je počinio krivično delo za koje je optužen.
-Oslobođen je optužbe jer dokazi koji su provedeni u sudskoj reviziji ne dokazuju da je izvršio krivično delo koje mu je stavljeno na teret optužnicom, saopšteno je iz Suda.
Specijalno tužilaštvo tzv. Kosova zatražilo je 31. jula od Apelacionog suda strožu kaznu za Keljmendija za kojeg je 18. maja ove godine Osnovni sud u Prištini osudio na četiri godine i osam meseci zatvora zbog trgovine drogom.
Keljmendi je u februaru, 2018. godine osuđen na šest godina zatvora zbog trgovine drogom ali je po žalbi, slučaj vraćen na ponovno suđenje.
U ostalim tačkama optužnice, koje su uključivale optužbe za organizirani kriminal i ubistvo Ramiza Delalića, državljanina BiH, Keljmendi je proglašen nevinim.
Ministarstvo finansija Sjedinjenih Američkih Država identifikovali je 2012. godine Keljmendija kao trgovca narkoticima.
BONUS VIDEO - U STROJU NAJBOLjIH: "Novosti" na obuci novih pripadnika 72. brigade za specijalne operacije
Preporučujemo
                    
                    BRUKA I SRAMOTA LAŽNE DRŽAVE: Albanski terorista i ubica dece pušten na slobodu
25. 08. 2023. u 16:45
                    
                    SZO TRAŽI POSKUPLjENjE CIGARETA: Paklica više od 2.500 din - na "udaru" i alkohol i šećer
24. 08. 2023. u 20:56 >> 20:56
                    
                    POJAVIO SE SNIMAK: Prekinut program na RTS - infarkt, pa reanimacija snimatelja (VIDEO)
24. 08. 2023. u 18:13 >> 18:15
                    
                    "PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
                    
                    SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
                    
                    ACA UDARIO NA NEDU: Rodila se u TRI grada - ona je medicinski fenomen!
PEVAČ Aca Lukas ponovo je izazvao veliku pažnju javnosti kada je gostovao u podkastu „B-13“ kod makedonskog šoumena Bojana Jovanovskog, poznatijeg kao Boki 13, i žestoko kritikovao pevačicu Nedu Ukraden. U svom prepoznatljivom stilu, bez dlake na jeziku, Lukas je komentarisao, kako tvrdi, „višestruki identitet“ svoje koleginice.
04. 11. 2025. u 12:33
                            
                    
                                        
                                        
                                
                                        
                                        
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
Komentari (2)