STRAVIČAN SUDAR NA HALKIDIKIJU: Učestvovao automobil srpskih registracija
AUTOMOBIL srpskih registarskih tablica učestvovao je večeras u ozbiljnom sudaru na ulazu u Hanioti iz pravca Polihrona. Tom prilikom, motorciklista je teže povređen.
Foto: AP
Putnik motocikla zadobio je teške povrede kada se na ulazu na pokrajinski put Hanioti ka Pefkohoriju na Halkidikiju njegov motocikl sudario sa vozilom marke "Škoda" srpskih registarskih oznaka, prenosi Blic.
Uzroke nesreće istražuje policija, dok je vozač motocikla kolima Hitne pomoći prevezen u bolnicu. Za sada nije poznato stanje učesnika sudara iz Srbije.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)