DETALJI TRAGEDIJE NA ADI: Mladić izašao sa terena i samo se srušio - jezivo svedočenje momka iz protivničkog tima
OKO 13 časova i 45 minuta na Adi Ciganliji, na fudbalskim terenima u toku utakmice preminuo je dečak D.J. (16).
Ilustracija / Foto V. Danilov
- Izašao je sa terena i pao. Utakmica je odigrana u okviru "Fer plej lige" za kadete. Deca oba tima su užasno potrešena tragedijom koja se dogodila i od šoka ne mogu mnogo da govorim svemu tome - rekao je mladi prvotimac protivničkog tima.
Preminuli dečak (16) igrao je za "FK Barajevo".
Njemu je pozlilo u toku utakmice FK "Barajevo" - FK "011 Beograd", a nakon reanimacije dečak je preminuo.
Lekari Hitne pomoći sumnjaju da je aneurizma dovela do smrti, ali će obdukcija potvrditi uzrok ove tragedije.
Preporučujemo
TRAGEDIJA U BEOGRADU: Dečak (16) preminuo tokom fudbalske utakmice na Adi Ciganliji!
19. 09. 2021. u 14:27
ZELENSKI, MRTVI SU: Stravičan snimak i brutalna poruka, javio se Kadirov (VIDEO)
ČEČENSKI lider Ramzan Kadirov objavio je snimak likvidacije ukrajinskih vojnika u Kostjantinjivki u Donjeckoj oblasti u Ukrajini na svom Telegram kanalu.
07. 02. 2026. u 17:05
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
NAJVIŠI ČIN MONAŠTVA U PRAVOSLAVLjU: Ko su Shi monasi?
OVO postriženje naziva se „drugim krštenjem“, postrizavani se očišćuje od svih grehova i postaje "sin svetlosti“.
08. 02. 2026. u 09:25
Komentari (0)