UŽAS NA NOVOM BEOGRADU: Dečak pao sa drveta, bez svesti ležao na zemlji!
DEČAK (11) teško je povređen kada je oko 16 časova pao sa drveta u Bulevaru Mihaila Pupina na Novom Beogradu.

Darko Dozet
Mališan je nakon pada ostao da leži bez svesti na zemlji.
Dečak je prilikom pada zadobio i tešku povredu ruke.
Ekipe Hitne pomoći brzo su stigle na lice mesta i dete, koje nije dolazilo svesti, hitno prevezli u bolnicu.
Detalji nesreće još nisu poznati.
(Pink)
Uskoro opširnije
Preporučujemo

SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD PRIBOJA: Izgubio kontrolu nad automobilom, povređena dva mladića
02. 07. 2021. u 15:16

VIŠI SUD DONEO ODLUKU: Jovičiću produžen pritvor za još 30 dana
02. 07. 2021. u 12:20

POGINUO TRAKTORISTA KOD BUJANOVCA: Na mesu ostao mrtav - Traktor se survao u provaliju
02. 07. 2021. u 11:42

BIZNISMEN POKUŠAO SAMOUBISTVO: Prerezao vene skalpelom u hotelskoj sobi u Novom Sadu
02. 07. 2021. u 09:30

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

HAOS I DRAMA NA SABALENKINOM MEČU: Svađa. prozivke i na kraju odlazak bez rukovanja (VIDEO)
BELORUSKINjA Arina Sabalenka savladala je Martu Kostjuk iz Ukrajine za plasman u polufinale mastersa u Madridu, a to je bilo sve samo ne običan meč.
01. 05. 2025. u 09:30
Komentari (1)