ON JE UDARIO STUDENTKINJU U RUZVELTOVOJ: Uhapšen za 10 minuta - Osuđivan sedam puta za više krivičnih dela (FOTO)
M.P. (1987) osumnjičen je da je udario devojku u Ruzveltovoj ulici u Beogradu tokom studentskih protesta.

Foto: Printscreen
On je uhapšen ubrzo nakon incidenta, a do sada je osuđivan čak 7 puta, za više krivičnih dela.

Foto: Printscreen
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da su pripadnici policije u Beogradu u roku od 10 minuta pronašli vozilo koje je udarilo i oborilo 20-godišnju devojku, kao i da su pet minuta nakon toga, a 15 minuta nakon događaja, pronašli i vozača "forda" koji je, kako je naveo, ranije evidentiran kao izvršilac različitih krivičnih dela i osuđivan sedam puta.
- Pripadnici policije u Beogradu postupaju profesionalno i u skladu sa zakonom, i u roku od 10 minuta su pronašli vozilo koje je udarilo i oborilo žensku osobu staru dvadeset godina, a koje se udaljilo sa lica mesta u pravcu Bogoslovije. Za nepunih 10 minuta pronašli su automobil 'ford fokus' koji je osumnjičeni ostavio u ulici Ljube Didića - izjavio je Dačić.
VJT preuzelo slučaj iz Ruzveltove tokom blokade
Više javno tužilaštvo u Beogradu preuzelo je na nadležnost slučaj protiv M. P. (34), vozača automobila, koji je danas u Ruzveltovoj ulici tokom blokade saobraćaja udario i nosio na krovu automobila nekoliko metara devojku (20), nakon čega je ona pala na asfalt, a on pobegao sa lica mesta.
Osumnjičenom se na teret stavlja krivično delo teško ubistvo u pokušaju.
Određeno mu je zadržavanje do 48 sati i u tom roku će biti saslušan u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.
Vozač auta je policiji poznat od ranije kao izvršilac različitih krivičnih dela, a evidentirano je da je osuđivan sedam puta.
Preporučujemo

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

BLOKIRAO PROMETNU ULICU: Kad su videli ko je za volanom, niko nije smeo ni da priđe! (VIDEO)
NEODGOVORNI vozač "honde" blokirao je nedavno ulicu ispred mumbajskog tržnog centra Lokhandvala, međutim kada su ostali vozači prišli da ga pitaju ga kako se to ponaša i zatraže od njega da skloni vozilo, usledio je pravi šok.
31. 07. 2025. u 17:34
Komentari (1)