U PLASTU SENA NAŠAO PIŠTOLJE, DROGU I PASOŠE OVE ZEMLJE: Detalji bizarnog slučaja kod Preševa
MEŠTANIN sela Žujince kod Preševa pronašao je u plastu sena u svom pomoćnom objektu dva pištolja bez municije. Prvi pištolj je marke CZ, kalibra 7,65 milimetara, a drugi marke Bereta, takođe kalibra 7,65 milimetara.

MUP CG
Takođe, pored pištolja pronađena je i biljna materija, nalik opojnoj drogi kanbis, koja je bila u najlon kesici, kao i praškasta materija od 25 grama, ali i devet putnih isprava izdatih od nadležnih organa Indije, koje su glasile na ime indijskih državljana.
Sve je to od strane nepoznatih lica stavljeno u seno pomoćnog objekta domaćinstva u Žujincu. Slučaj je prijavljen policiji, a istraga je u toku.
Naloženo je veštačenje ispravnosti oružja i pronađenih materija, kao i da se o svemu obavesti ambasada Indije.
Protiv nepoznatih počinilaca biće podneta krivična prijava za neovlašćeno držanje i promet oružja i eksplozivnih naprava, kao i opojnih droga.
BONUS VIDEO: "POLICIJA, RUKE NA LEĐA" - Pogledajte veliku akciju hapšenja osumnjičenih za dojave o bombama
(Telegraf)

"NOVOSTI" SAZNAJU: Nakon Litvanije, još jedna država zabranila prelet srpskog aviona do Moskve
NAKON Litvanije, i letonske vlasti zabranile su prelet srpskog aviona do Moskve u kome je trebalo da bude predsednik Srbije Aleksandar Vučić, saznaju "Novosti".
06. 05. 2025. u 18:27

NEBENZJA ODUVAO LAŽNOG VISOKOG PREDSTAVNIKA ŠMITA, PA IZAŠAO IZ SALE: Neću da te slušam, nemaš pravo da govoriš!
U SAVETU bezbednosti Ujedinjenih nacija je u toku redovna polugodišnja sednica o situaciji u BiH na kojoj je ruski ambasador Vasilij Nebenzja izjavio je da Kristijan Šmit nema pravo da govori u ime međunarodne zajednice u Savetu bezbednost, a onda izašao iz sale ne želevši da ga sluša.
06. 05. 2025. u 17:03

SLAVLjE U SOFRINOM DOMU: Emotivna objava harmonikaša
HARMONIKAŠ Aca Sofronijević zavetovao se na večnu ljubav doktorki Kosani, a danas ovaj par slavi prvu godišnjicu braka.
07. 05. 2025. u 10:35
Komentari (0)