BICIKLISTA (70) VOZIO SA 2,18 PROMILA: Čačanin nakon alko-testa isključen iz saobraćaja
PATROLA Ministarstva unutrašnjih poslova u Čačku tokom vikenda je u okolini Čačka zaustavila 70-godišnjeg muškarca, koji je, utvrđeno je alko-testom, vozio bicikl sa 2,18 promila alkohola u organizmu.

Foto: R. Šegrt
U Ivanjici je patrola zaustavila i 30-godišnjeg vozača „mercedesa“ sa 2,01 promila alkohola.
Biciklista i vozač isključeni su iz saobraćaja zbog nasilničke vožnje.
Određeno im je zadržavanje i protiv njih će biti podnete prekršajne prijave.
BONUS VIDEO: PLjAČKA U CENTRU BEOGRADA: Lopovi kradu i pred kamerama
Preporučujemo

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

HAOS I DRAMA NA SABALENKINOM MEČU: Svađa. prozivke i na kraju odlazak bez rukovanja (VIDEO)
BELORUSKINjA Arina Sabalenka savladala je Martu Kostjuk iz Ukrajine za plasman u polufinale mastersa u Madridu, a to je bilo sve samo ne običan meč.
01. 05. 2025. u 09:30
Komentari (0)