BILA U VEZI SA PENZIONEROM KOM JE ČISTILA STAN: Navodno ga ubila u samoodbrani, pa oprala nož i pobegla
F. Z. (38) osumnjičena je i uhapšena zbog sumnje da je usmrtila Dragana V. (71) na Vračaru tako što mu je nanela više uboda po telu oštrim predmetom nanevši mu smrtonosne povrede.

Foto: N. Skenderija/Tanjug/Profimedia/Ilustracija
Kako pojedini mediji prenose, ona je navodno, čistila stan kod Dragana V. (71).
Navodno je on nju napao nožem, a ona se branila, otela mu nož i izbola ga.
Kako se sumnja, F. Z. je zatim oprala nož i pobegla iz stana. Telo su pronašli rođaci i komšije.
Dragan je živeo sam u stanu nakon smrti supruge. Sumnja se da je "čišćenje stana" zapravo bio paravan za neku vrstu emotivne veze.
Kako nezvanično saznajemo, motiv ubistva je koristoljublje.
Podsetimo, telo Dragana V. (70) pronađeno je juče u stanu u Ulici Sime Ugumanova sa ubodnim ranama od oštrog predmeta.
BONUS VIDEO: (UZNEMIRUJUĆE) Prvi snimci sa mesta ubistva i samoubistva u Kikindi
(Blic)
Preporučujemo

KAKO SE PRAVILNO KUVAJU I PRŽE JAJA: Saveti kuvara - 11 grešaka koje svi pravimo
03. 02. 2023. u 17:34

OVO JE ANDREJ POPOVIĆ: Priča o njemu i uspesima koje postiže je neverovatna (VIDEO)
ŠAMPIONI U FOKUSU: Andrej Popović mladi fizičar iz Kikinde
17. 09. 2025. u 13:52

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"TAJ ČOVEK JE SRAMOTA, NE POŠTUJE KRALjA!" Tramp tokom susreta s Čarlsom prekršio protokol, ljudi ljuti
AMERIČKI predsednik Donald Tramp i prva dama Melanija borave u Vindzoru, a njihov susret sa kraljem Čarlsom III već je izazvao burne reakcije zbog kršenja strogog kraljevskog protokola, piše Unilad.
17. 09. 2025. u 16:41
Komentari (2)