OGLASIO SE MUP POVODOM HAPŠENJA STARICE U ZEMUNU: Policija je zatekla pored puta u šumi - Otkriveno šta je nosila u rancu
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, Interventne jedinice 92 i PS Zemun, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom, uhapsili su N. V. (1944) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Foto: V. Mitrić
Policija je osumnjičenu zatekla pored puta u šumi u Zemunu sa rancem, u kome je pronađeno oko 400 grama bele praškaste materije za koju se sumnja da je amfetamin, kao i digitalna vagica.

Foto: MUP
Osumnjičenoj je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedena nadležnom tužilaštvu.
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Preporučujemo

ŽENIO JE DVA PUTA Piksijeva žena: "Svi znaju da je naš brak bio turbulentan" (FOTO)
15. 11. 2022. u 21:31

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)