OVO SE DO SADA NIJE DEŠAVALO! Građani Moravca u strahu nakon ubistva Đokića, zaključavaju se i ne izlaze iz kuća
SVIREPO ubistvo porodice Đokić, Gorana, Gordane i njihove ćerke Lidije, iz Aleksinca, koje se dogodilo 26. septembra u ataru sela Moravac i dalje potresa javnost.
Foto: J. Ćosin
Glavnoosumnjičeni je Goran Džonić (59), brat od tetke ubijenog Gorana.
Komšije i građani kod sela Moravac žive u strahu. Kako kažu, ovakav zločin se ne pamti, a oni koji nikada nisu zaključavali domove sada to čine i radije biraju da sede kod kuće.
- Svašta se dešava, imamo i mi decu. Situacija je opasna. Ovo se nije do sada dešavalo ovde - ispričao je jedan čovek.
Gospođa iz susednog sela Nozrina sličnog je mišljenja.
- Nije nam svejedno, počeli smo da zaključavamo kuću, a nikada nismo - navela je ona.
(Kurir)
BONUS VIDEO - Sahrana porodice Đokić
ŠTA SPREMAJU BRITANCI NA BALKANU: Specijalac održao sastanak sa vojim liderima Albanije, Crne Gore, BiH, Makedonije i Prištine
SPECIJALNI izaslanik Velike Britanije za Zapadni Balkan Karen Pirs organizovala je sastanak sa vojnim liderima Albanije, Crne Gore, Severne Makedonije, BiH i samoproglašenog Kosova, koje je predstavljao zamenik komandanta KBS-a general-major Enver Čikaći.
13. 11. 2025. u 15:48
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
Darko naveo ŠEST stvari o životu u Nemačkoj o kojima se ćuti: Razbio veliki mit, pa otkrio zbog čega POLICIJA ume da dođe na vrata
DARKO Tešić, koji stoji iza popularnog Instagram profila „Balkanac u Nemačkoj“ nedavno je objavio video koji je privukao veliku pažnju pratilaca, a u njemu na duhovit i iskren način deli svoja zapažanja o životu u Nemačkoj.
13. 11. 2025. u 18:15
Komentari (0)