KOLIKO JE LEKARA PREMINULO? Lončar protiv igre brojevima - Postoje tačni podaci
MINISTAR zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je danas da se niko ne bi igrao sa brojem zdravstvenih radnika preminulih od korona virusa.

Zlatibor Lončar
Lončar je u Nišu, na pitanje u vezi sa njegovom sinoćnom izjavom da je od korona virusa preminulo 14 lekara koji su bili u crvenim kovid zonama, dok Sindikat lekara i farmaceuta navodi brojku od preko 100, odgovorio da takve stvari ne mogu da se sakriju i da on insistira na činjenicama.
- Da li vi stvarno mislite da je to tačan broj, da možete da sakrijete razliku između 14 i više od 100. Ja insistiram samo da se priča o činjenicama - rekao je Lončar.
Dodao je da za svakog lekara postoje tačni podaci gde je radio, kada, koliko je radio, kako se zarazio, koliko je bolovao, kada je preminuo.
- Da li mislite da bi se neko od nas igrao sa tim? - upitao je Lončar.
Preporučujemo

LONČAR: Brazilski soj nije registovan u Srbiji, ali pitanje je sata kada će da se pojavi
13. 04. 2021. u 23:15

MINISTAR LONČAR APELOVAO NA GRAĐANE: Nemojte da za Uskrs prokockamo postignuto
13. 04. 2021. u 23:11

RUSKI AVIONI UŠLI U DRŽAVU NATO, ZADRŽALI SE 12 MINUTA: "Ovo je neprihvatiljvo i neviđeno brutalno"
TRI ruska borbena aviona MIG-31 ušla su danas u estonski vazdušni prostor u oblasti ostrva Vajndlo bez dozvole i ostala u estonskom vazdušnom prostoru skoro 12 minuta, preneo je estonski portal "Err.ee".
19. 09. 2025. u 17:00

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

RUDAN UZBURKALA HRVATSKU SLIKAMA IZ WC-a: "Živimo li u istoj zemlji?" Objavom izazvala lavinu komentara
SPISATELjICA Vedrana Rudan (75) ponovno je podigla prašinu na društvenim mrežama. Ovoga puta, pažnju javnosti nije izazvao njen tekst, već fotografije koje je podelila.
20. 09. 2025. u 17:42
Komentari (0)