VAKCINISANO 30,12 ODSTO GRAĐANA U BEOGRADU: Goran Vesić otkrio broj ljudi koji su primili obe doze
ZAMENIK gradonačelnika Goran Vesić saopštio je da je u Beogradu, zaključno sa jučerašnjim danom bar jednom dozom vakcinisano 424.085 građana prestonice, što je 30,12 odsto punoletne populacije.

Vakcinacija na Sajmu
Drugu dozu primilo je 272.293 ljudi, ili 19.34 odsto punoletnih građana.
U populaciji građana između 65 i 74 godine, vakcinisano je više od polovine - 59,09 odsto.
- Nastavljamo sa vakcinacijom - poručio je Vesić na svom fejsbuku.
Preporučujemo

RUSKI AVIONI UŠLI U DRŽAVU NATO, ZADRŽALI SE 12 MINUTA: "Ovo je neprihvatiljvo i neviđeno brutalno"
TRI ruska borbena aviona MIG-31 ušla su danas u estonski vazdušni prostor u oblasti ostrva Vajndlo bez dozvole i ostala u estonskom vazdušnom prostoru skoro 12 minuta, preneo je estonski portal "Err.ee".
19. 09. 2025. u 17:00

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

DIRLjIVO: Objavljena Halidova prepiska sa direktorom klinike (FOTO)
PEVAČ Halid Bešlić oporavlja se nakon što je završio u bolnici zbog zdravstvenih problema. Vest o njegovoj bolesti zabrinula je mnoge obožavaoce i estradne ličnosti, među kojima je Halid cenjen i omiljen, a sada se oglasio i zastupnik u NSRS i direktor Univerzitetskog-kliničkog centra RS Vlado Đajić.
19. 09. 2025. u 15:33
Komentari (0)