MALA MONIKA PIŠE KNJIGU O ZLOČINU MALČANSKOG BERBERINA: Devojčica otkrila i šta joj je potrebno
MONIKA Karimanović, koja je bila žrtva ,,Malčanskog berberina", poželela je za božićnom trpezom da napiše knjigu o svemu što je preživela. Kako kaže, želi da pomogne devojčicama, da znaju kako da se snađu ako dođu u situaciju sličnu njenoj.

Foto: Pink TV printskrin
U nadi da život može da se nastavi tamo gde je praktično prekinut pre godinu dana, porodica Karimanović okupljena je za božićnom trpezom.
- Želim da jednog dana napišem knjigu ili uradim film koji će da opiše šta mi se desilo, kako bi deca znala da se ponašaju i reaguju u mojoj situaciji - kaže Monika.

Devojčica sa roditeljima na dan izlaska iz bolnice / Foto J. Ćosin
U ovom trenutku joj, kaže najviše treba samo jedna soba.
- Treba mi soba da učim, vežbam i sve... Htela sam da sviram violinu, ali posto sam za nju malo zakasnila, volela bih da sviram gitaru - kaže devojčica.
Porodica je ove godina na okupu i to je ono što je najvažnije. Deda Miodrag kaže da se nada da će im nova godina doneti zaborav, a baka Zorica samo je zahvalna što su svi tu, uključujući pre svega Moniku.
- Moja božićna želja je da smo svi na okupu i da Moniki obezbedim da živi bolje nego do sada - kaže otac Robert.
(Pink)
Preporučujemo

SLIKA KOJA SLAMA SRCA: Ovo je bila reakcija male Monike na presudu Malčanskom berberinu
05. 01. 2021. u 11:39

JEDAN ZLOČINAC JE ZAUVEK OTERAN U ZATVOR: Igor Jurić o presudi "Malčanskom berberinu"
05. 01. 2021. u 11:50

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)