TLO SE TRESLO I U MLADENOVCU: Zemljotres pogodio Srbiju
ZEMLjOTRES jačine 3,6 stepeni pogodio je danas Mladenovac, preneo je Republički seizmološki zavod (RSZ).
Foto: Novosti
Potres se dogodio u 14.40 časova na dubini od dva kilometara, dodaje RSZ.
Tlo se treslo i kod Lazarevca.
Kako javljaju ljudi, osetilo se i u Smederevu i Požarevcu.
BONUS VIDEO: DECI PODARILA "RADOST EVROPE": Donka Špiček, urednica na RTV Beograd, osam godina nije sa nama
MINISTARSTVO SPOLjNIH POSLOVA: Iznenađeni smo komentarima Zaharove na račun Srbije i predsednika Vučića
DRŽAVNA sekretarka u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Nevena Jovanović oglasila se na društvenoj mreži "X" povodom komentara portparola Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove na račun Srbije i predsednika Republike Aleksandra Vučića, istakavši da oni kao MSP izražavaju iznenađenje povodom istih.
07. 11. 2025. u 14:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (0)