ZEMLJOTRES U SRBIJI: Tlo u ovom gradu se za 10 dana treslo tri puta
ZEMLjOTRES jačine 2,3 stepena po Rihteru potresao je tokom noći Jagodinu.

Foto: Novosti
Kako navodi Republički seizmološki zavod, u 22.35 sati registrovan je zemljotres magnitude 2,5 jedinica Rihterove skale u Jagodini.
- Teorijski intenzitet u epicentru procenjen je na III-IV stepena Merkalijeve skale. Zemljotresi ovakvog intenziteta ne mogu izazvati oštećenja na objektima u epicentralnoj oblasti - navodi se.
Ovo je treći potres zabeležen na ovom području za deset dana. Prvi je bio jačine 2,6 stepeni, dok je drugi zabeležen 11. juna i bio je 2 stepena po Rihteru.
BONUS VIDEO: NA SKELI OD 11 METARA DOŽIVEO ZEMLjOTRES - Kako je oslikana jedna crkva kod Kruševca
Preporučujemo

ZEMLjOTRES POGODIO JAGODINU: Potres se osetio na dubini od dva kilometra
03. 06. 2024. u 23:03

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

SRPSKA SNAJA IZ ZAMBIJE Opisala svoj prelazak u pravoslavlje: "U početku, neke stvari bile su mi ČUDNE"
PATRICIJA Kaunda iz Zambije pre nekoliko godina zaljubila se u mladića iz Srbije, a zbog njega se doselila u našu zemlju, pa čak i promenila veru.
02. 08. 2025. u 11:32
Komentari (0)