ODLUKA VLADE: Stanica “Beograd Centar” postaje međunarodni granični prelaz

VLADA Srbije donela je odluku o otvaranju stalnog graničnog prelaza za međunarodni železnički saobraćaj putnika i robe "Beograd - Centar". Otvara se stalni železnički granični prelaz u Beogradu

ОДЛУКА ВЛАДЕ: Станица “Београд Центар” постаје међународни гранични прелаз

Foto: AI generated

Kako je objavljeno u Službenom glasniku, otvara se stalni granični prelaz za međunarodni železnički saobraćaj putnika i robe "Beograd - Centar", na železničkoj stanici "Beograd Centar" u glavnom gradu.

Na graničnom prelazu odvijaće se međunarodni železnički saobraćaj putnika i robe koji ne podleže pregledu inspekcijskih službi, a poslovi iz nadležnosti granične policije i carine obavljaće se neprekidno (24/7), u skladu sa sistemom integrisanog upravljanja granicom u Srbiji.

Odluka je stupila na snagu dan nakon objavljivanja u Službenom glasniku Srbije, odnosno 20. juna.

(Tanjug)

BONUS VIDEO: ODRŽAVANjE ŽELEZNICE U JAPANU: Humanoidni robot za održavanje linija

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

EGIPAT NADOMAK NOKAUT FAZE: Salah režirao veliki preokret u drugom poluvremenu