NAJSNAŽNIJA PORUKA SA MARATONA: Marina je trčala za sestru koja je preminula od leukemije - evo šta je pisalo na njenoj majici (FOTO)
DANAS je održan 34. Beogradski maraton pod sloganom "Bez barijera“.

Foto: I.S.
Na trci je učestvovalo oko 5.000 takmičara, 1.000 u maratonskoj i 4.000 u polumaratonskoj trci. Oni su startovali u grupama i u vremenskom razmaku od po pet minuta, kako bi se održavala distanca zbog epidemioloških mera.
U trci na 21 kilometar učestvovala je i devojka koja je trčala za svoju sestru Ivanu koja je preminula od leukemije pre svega mesec dana.
Marina Jelić je na svojoj majici nosila poruku koja ističe važnost davanja krvi za ljude koji boluju od ove teške bolesti.

Foto: I.S.
"21 km za leukemiju - Daj krv" - poruka je koju je Marina želela da prenese svima.

Foto: I.S.
- Bez dobrovoljnih davalaca krvi, ljudi koji boluju od leukemije nemaju šansu da prežive i zbog toga je važno da svi vide ovu poruku - rekla je Marina.
Preporučujemo

MALI OBORIO LIČNI REKORD: Ministar oduševljen atmosferom na maratonu (FOTO)
06. 06. 2021. u 12:44

POČEO 34. BEOGRADSKI MARATON: Na trci ove godine učestvuje oko 5.000 ljudi! (FOTO/VIDEO)
06. 06. 2021. u 08:15 >> 09:03

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

"ĐEDOVI TE PROKLELI!" Veljko besan na prezimenjakinju, slavi Oluju
SIN pevačice Svetlane Cece Ražnatović, Veljko Ražnatović, važi za velikog rodoljuba, a sada ga je razbesnelo to što je jedna njegova prezimenjakinja učestvovala u godišnjici proslave "Oluje".
03. 08. 2025. u 10:36
Komentari (1)