PRONAĐENA BOMBA U KRUŠEVCU: Upaljač potpuno zarđao, policija na terenu
U MESTU Čitluk, na teritoriji Kruševca, pronađena je ručna bomba M75.
Foto: D. Mišić
Bomba je pronađena na njivi koja se nalazi iznad placa kuće, a upaljač je korodirao i na bombi nedostaje limena kašika.
Sredstvo se nalazi na mestu pronalaženja, obeleženo je policijskom trakom i obezbeđuju ga pripadnici policije.
Preporučujemo
BRAT OTKRIO U KAKVOM JE STANjU IVAN: "Idem da se svojim očima uverim da je sve u redu"
30. 05. 2021. u 11:55
ZADRŽAVANjE DO 60 MINUTA: Evo gde vas očekuju gužve na graničnim prelazima
29. 05. 2021. u 19:02
MINISTARSTVO SPOLjNIH POSLOVA: Iznenađeni smo komentarima Zaharove na račun Srbije i predsednika Vučića
DRŽAVNA sekretarka u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Nevena Jovanović oglasila se na društvenoj mreži "X" povodom komentara portparola Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove na račun Srbije i predsednika Republike Aleksandra Vučića, istakavši da oni kao MSP izražavaju iznenađenje povodom istih.
07. 11. 2025. u 14:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (0)