OBOLELO JOŠ 20 ŠTIĆENIKA I SEDAM ZAPOSLENIH: Sve više zaraženih korona virusom u Domu za stara lica u Bijelom polju
JOŠ 20 korisnika i četvoro zaposlenih pozitivno je na virus korona. Svi su stabilnih parametara, a danas će biti nastavljeno testiranje.

Foto: Deposit
Ovo je u sredu izjavila pomoćnica direktora Doma starih u Bijelom Polju Marijana Smolović.
Dan pre toga iz Instituta za javno zdravlje Crne Gore saopšteno je da je infekcija novim virusom korona potvrđena kod sedam štićenika i pet zaposlenih.
- Četiri štićenika su, kako su saopštili, hospitalizovana u Opštoj bolnici Bijelo Polje i trenutno su na terapiji kiseonikom, dok su tri štićenika stabilnog opšteg zdravstvenog stanja i nalaze se u domu, rečeno je iz Instituta.
Štićenici i zaposleni u Domu za stara lica za sada su odolevali pandemiji virusa korona, zahvaljujući pre svega merama karantina koje su deset meseci davale dobre rezultate.
Preporučujemo

ZARAŽENO SEDAM ŠTIĆENIKA I 14 ZAPOSLENIH: Korona u Domu za stare u Bijelom Polju
26. 01. 2021. u 13:09

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

HAOS I DRAMA NA SABALENKINOM MEČU: Svađa. prozivke i na kraju odlazak bez rukovanja (VIDEO)
BELORUSKINjA Arina Sabalenka savladala je Martu Kostjuk iz Ukrajine za plasman u polufinale mastersa u Madridu, a to je bilo sve samo ne običan meč.
01. 05. 2025. u 09:30
Komentari (0)