MILO ĐUKANOVIĆ SPREMA LIKVIDACIJU GLAVNOG SVEDOKA NJEGOVIH NEDELA? Medojević upozorava: Glavni kriminalac i dan danas vuče konce
BILO bi fatalno da se Dušku Kneževiću u zatvoru nešto desi, naglasio je lider Pokreta za promjene (PzP) Nebojša Medojević, dodajući da sudija koji određuje pritvor mora i to da uzme u obzir.
V,K.
Naglašava da je Dušku Kneževiću u Spužu bezbednost sigurno ugrožena.
- Iako to nije uslov za puštanje iz pritvora. Iako misle da je tamo najsigurniji. Ja, imajući u vidu šta sam sve video tamo, zato sam tražio samicu i šetao sam u krugu. Tamo se od kašike prave bodeži - kazao je Medojević.
Nije to običan čovek protiv kojeg Duško treba da svedoči, istakao je, dodajući da je to "glavni kriminalac koji i dan danas vuče konce".
- On može u zatvoru da organizuje ljude. Konkretno mislim na Mila Đukanovića. Može da mu ugrozi bezbednost i van zatvora, može da utiče na sudije, na deo tužilaštva -kazao je Medojević.
(A+)
Preporučujemo
MEDOJEVIĆ O VELIKOM UDARCU ZA MILA ĐUKANOVIĆA: Kneževićev život u Crnoj Gori je ugrožen
03. 05. 2024. u 15:12 >> 09:38
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
KALINIĆ IZ ZATVORA "Ludost je bila ubiti Đinđića - imam dogovor i NEĆU da ga kršim, osim ako neko drugi progovori"
"TO SAMO idiot može da uradi i to premijera države. Van pameti!"
01. 11. 2025. u 22:07
Komentari (0)