"ZAHVALNOST ŠTO JE URADIO PUT KOJI SMO GODINAMA ČEKALI": Domaćini iz sela Kotraža spremili pečenje za Vučića (VIDEO)

U SELU Kotraža, u opštini Lučani, spremaju se da dočekaju predsednika Aleksandra Vučića.

ЗАХВАЛНОСТ ШТО ЈЕ УРАДИО ПУТ КОЈИ СМО ГОДИНАМА ЧЕКАЛИ: Домаћини из села Котража спремили печење за Вучића (ВИДЕО)

Foto: Novosti

Domaćini su, u znak zahvalnosti za sve što je uradio, za predsednika pripremili pečenje i rakiju.

- Pečenje da bude dobro, hrskava korica i slano, za moga predsednika. Krenuo sam da predam ovo prase predsedniku, u zahvalnost od srca, što nam je uradio put, koji smo dugo godina čekali. Gazili smo blato i kaljugu godinama - kaže jedan od domaćina. 

Podsetimo, predsednik Vučić danas će posetiti fabriku MB Namenska Lučani, tokom koje će se sastati sa članovima rukovodstva fabrike, a potom razgovarati i sa radnicima kompanije.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

NA BINI SAZNALA ZA SMRT MUŽA: Snežana Đurišić o bolnoj temi - Dovezao me je na nastup i više ga nisam videla, surovo je kako je sve ispalo