POGINULA DVA ROĐENA BRATA: Tuga u Baru - teška saobraćajna nesreća
DVA brata iz Bara žrtve su teške saobraćajne nesreće koja se u nedelju veče u 17.58 časova dogodila ispred tunela Ćafe, na magistralnom putu Bar–Ulcinj.

Bar
U čeonom sudaru automobila marke "folksvagen golf" i "reno megan", na licu mesta je smrtno stradao Baranin S. M. (67), koji se nalazio na zadnjem sedištu renoa. Od posledica povreda zadobijenih u sudaru dva putnička vozila, nekoliko sati kasnije povredama je podlegao i I. M. (62) u Opšttoj bolnici Bar.
On je bio vozač u automobilu koji se kretao iz pravca Bara prema Ulcinju. Iza njega u vozilu je sedeo rođeni brat koji je usled jačine udara preleto na prednji deo vozila i na licu mesta preminuo.
Njihov saputnik, suvozač M. L. (79) je zadobio je teške telesne povrede i nalazi se u Opštoj bolnici Bar.
"Golfom, koji se kretao iz pravca Ulcinja ka Baru, upravljao je V. A. (20) iz Bara. On je medicinski zbrinut u Opštoj bolnici Bar", naveli su iz policije.
Nakon izveštaja veštaka saobraćajne struke biće poznate okolnosti pod kojima je do tragedije došlo.
Prema kazivanju očevidaca, mladić koji se kretao iz pravca Ulcinja trkao se sa još jednim vozilom koje nije učesnik ove saobraćajne nesreće.

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

SRPSKA SNAJA IZ ZAMBIJE Opisala svoj prelazak u pravoslavlje: "U početku, neke stvari bile su mi ČUDNE"
PATRICIJA Kaunda iz Zambije pre nekoliko godina zaljubila se u mladića iz Srbije, a zbog njega se doselila u našu zemlju, pa čak i promenila veru.
02. 08. 2025. u 11:32
Komentari (0)