UKLANJANJE GRAFITA U BEOGRADU: Vesić poručio - "Čuvajmo naš grad. Tako Beograd pobeđuje!"
DANAS je zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić prisustvovao uklanjanju grafita u podzemnom prolazu na Zelenom vencu.
Foto: Grad Beograd
Vesić je istakao da mu upravo u našem glavnom gradu najviše smetaju grafiti, i da ne može da razume da neko uništava grad, obnovljene i uređene fasade kao i spomenike našeg grada.
- Grad Beograd je ove godine izdvojio skoro milion evra za čišćenje grafita. Kao što vidite, treba nam nekoliko sati da uklonimo grafite za čije je pisanje potrebno nekoliko minuta - rekao je pomoćnik gradonačelnika.
- Tih milion evra smo mogli da upotrebimo za neke druge stvari, to je recimo polovina jednog obdaništa - dodao je.
- Moja poruka svim građanima i građankama je nemojte pisati grafite, čuvajmo naš grad.
Na taj način ćemo uštedeti novac i naš grad će biti lepši. Tako Beograd pobeđuje! - poručio je Vesić.
BONUS VIDEO:
Vesić: Želimo da svako dete u Beogradu ima vrtić
Preporučujemo
USELILI SE BULOVIĆI: Šestočlanoj porodici u Bečmenu uručeni ključevi novoizgrađene kuće
27. 03. 2022. u 05:00
VESIĆ NAJAVIO: Do 2030. Beograd će dobiti sedam novih mostova (VIDEO)
25. 03. 2022. u 10:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)