PORED SIMBOLA LAŽNE DRŽAVE JOŠ DVE ZASTAVE: Evo kome se klanja Priština na sednici SB UN!
PREDSTAVNICA lažne države Kosovo Danika Gervala izazvala je incident na sednici Saveta bezbednosti UN.
Foto: Printskrin
Sednica Saveta bezbednosti UN o KiM nastavljena je danas posle kratkotrajnog prekida, nastalog radi održavanja konsultacija. Do prekida je došlo nakon što je predstavnik Rusije Dimitrij Poljanski zatražio da predstavnica Prištine promeni ili ukloni zastavu tzv. Kosova jer, kako je naglasio, tzv. Kosovo nije opštepriznata država.
Osim zastave lažne države, Gervala je istakla i zastave EU i NATO alijanse.
Preporučujemo
UPOZORENjE NA SEDNICI SAVETA BEZBEDNOSTI: Tzv. Kosovo preti ujedinjenjem sa Albanijom
13. 04. 2021. u 17:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NA PRAGU NOVA ODLUKA O POVLAČENjU PRIZNANjA TZV. KOSOVA: "Odluka o priznanju lažne države doneta je protivno volji većine građana"
Opštinski odbor Demokratske narodne partije u Nikšiću najavio da će uputiti zvaničnu inicijativu za donošenje deklaracije o stavljanju van snage odluke o priznanju samoproglašene države Kosovo.
27. 07. 2026. u 15:35
HITNO UPOZORENjE ZA VOZAČE U SRBIJI: Opozvana dva popularna Nissan modela zbog rizika od požara i povreda
NA sajtu sistema NEPRO objavljen je opoziv dva modela putničkih vozila marke Nissan zbog bezbednosnih rizika koji mogu dovesti do povreda korisnika, odnosno povećanog rizika od požara.
24. 07. 2026. u 16:00
KAMERA OSTALA UPALjENA: Pobegao od medveda na Tari na drvo, a onda ga je ugledao odozdo (VIDEO)
NA PLANINI Tara ljubitelji prirode su nedavno, prilikom šetnje, sreli medveda, objavljeno je u Fejsbuk grupi "Ljubitelji planine Tare".
26. 07. 2026. u 12:14 >> 13:15
Komentari (2)