DOBOŠ KAO GLASNIK: LJajić se fotografisao držeći doboš
BIVŠI ministar u Vladi i predsednik Socijaldemokratske stranke Srbije Rasim Ljajić obišao je nedavno Kosjerić, gde je u toku izborna kampanja uoči lokalnih izbora.
Foto privatna arhiva
Posle protokolarnog dela posete i poziva žiteljima ovog mesta da podrže njegovu stranku na predstojećem glasanju, Ljajić je stigao da obiđe i jednu etno-kuću u kojoj se nalaze mnoge zanimljivosti vezane za život ljudi iz ovog kraja od davnina.
Među njima je i doboš koji je nekada služio i da se privuče pažnja kada objavljuju novosti u tom kraju. Ljajić se fotografisao držeći doboš, a njegove pristalice su se našalile da bi bilo dobro da se začuje i u izbornoj noći kada se prebroje glasovi.
Preporučujemo
Darko Mladić: Moj otac je na samrti, sutra će ga pregledati srpski lekari
21. 04. 2026. u 10:57
Očaj u blokaderskom Danasu! Boga molili da srpska deca ostanu bez novih škola i bolnica
21. 04. 2026. u 09:54
Sada je definitivno puklo savezništvo SAD i Ukrajine: Zelenski uradio nešto nezamislivo
UKRAJINSKO rukovodstvo, nakon više od godinu dana napora da održi stabilne odnose sa administracijom predsednika SAD Donalda Trampa, javno je priznalo krah dosadašnjeg partnerstva.
20. 04. 2026. u 20:41
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Koliku penziju ima Angela Merkel? Brojka će vas iznenaditi! A to nije kraj - jedna stvar donela joj bogatstvo
ANGELA Merkel u penziji živi bolje nego ikad!
20. 04. 2026. u 12:46
Komentari (0)