GORAN RAKIĆ: Neka Rašić ide uz Kurtija, Srbi će uz Srpsku listu sa Vučićem

PREDSEDNIK Srpske liste (SL) Goran Rakić izjavio je danas, komentarišući to što su predsednik PDS Nenad Rašić i lider Samoopredeljenja Aljbin Kurti bili zajedno u kampanji u Štrpcu, da Rašić može da ide uz Kurtija, ali da su Srbi čvrsto uz SL i predsednika Srbije Aleksandra Vučića.

ГОРАН РАКИЋ: Нека Рашић иде уз Куртија, Срби ће уз Српску листу са Вучићем

Foto: Tanjug

Rakić jepodvukao da nije prvi put Rašiću da traži podršku albanskih partija i glasača svestan da od Srba neće dobiti niti jedan glas.

- Verujem da će naš narod na ovo udruživanje Rašića s Kurtijem, koji zagovara stvaranje Velike Albanije, reagovati jedinstveno i složno podrškom Srpskoj listi (na izborima) 14. februara. Rašić neka ide uz Kurtija, Srbi će okupljeni oko Srpske liste uvek biti uz Aleksandra Vučića - poručio je lider SL.

Srpska lista je na prošlim izborima osvojila svih 10 poslaničkih mesta koliko pripada srpskoj zajednici u kosovoskoj skupštini.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

UPRAVLJANI RAST NASUPROT LINEARNOJ DOBITI: Gde investiraju banke koje menjaju tržišnu dinamiku?