SNIMAK KOJI JE IZLUDEO HRVATE! Stojković tvrdi: Mi smo pružili poruku ljubavi, mira i pomirenja!
TEOLOG Miloš Stojković rekao je za ,,Novosti" da je u Knin išao kao učesnik humanitarne akcije i kao građanin Srbije, te da je prenosio samo poruku ljubavi, mira i pomirenja.
Foto: Printskrin
- Mi nismo u Knin išli politički, već kao humanitarni radnici iz Srbije. Naša poruka je bila jasna. Mi nismo zvali gradonačelnika Knina. On je sam došao da se vidi sa nekim svojim prijateljima, koji nemaju veze sa nama. Mi smo se sa lepo fotografisali i preneli smo poruku ljubavi, mira i pomirenja, ali to očigledno nekom smeta - rekao nam je Stojković.
Stojković kaže da je išao u Knin da pokaže da i Srbi iz Srbije i najveća srpska svetinja manastir Hilandar misle o srpskom narodu u Hrvatskoj.
- Nismo kazali to za šta nas optužuju. Kome smeta u Kninu ili Zagrebu to što smo mi sami došli, mimo politike? Mi nismo imali nameru da narušavamo državnost Republike Hrvatske, ali smo tu da pomažemo srpsko stanovništvo i da brinemo - rekao nam je Stojković.
On je istakao da ako želimo iskreno pomirenje, treba da priznamo žrtve sa svih strana.
- Oni koji žele pomirenje, moraju da priznaju da je "Oluja" zločin. Za koga to nije zločin? Za mene jeste i biće dok sam živ - izjavio je Stojković.
Preporučujemo
"NA NjIHOVU NEVOLjU..." Moćan odgovor Srđe Trifkovića Bakiru i Biseri Turković
28. 01. 2021. u 20:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIČKE SNAGE NAPUŠTAJU IRAK Zaidi: Od ovog datuma kreće povlačenje vojske
IRAČKI premijer Ali el Zaidi izjavio je danas da će američke vojne snage napustiti Irak do 30. septembra, ocenivši da njegova poseta Vašingtonu predstavlja početak nove faze u odnosima dve zemlje, zasnovane na ekonomskoj saradnji, a ne na vojnim vezama.
14. 07. 2026. u 19:45
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (7)