SVE profesore iz srednjih škola i univerziteta koji su učestvovali u blokadama, učestvovali u nemirima, treba jednostavno dekretom udaljiti sa fakulteta i iz srednjih škola, kaže predsednik SRS prof. dr Vojislav Šešelj.

Komentari (0)