ŠEŠELJ BEZ MILOSTI ZA PROFESORE KOJI UNIŠTAVAJU DECU: Država mora da se brani svim sredstvima i nema kompromisa

SVE profesore iz srednjih škola i univerziteta koji su učestvovali u blokadama, učestvovali u nemirima, treba jednostavno dekretom udaljiti sa fakulteta i iz srednjih škola, kaže predsednik SRS prof. dr Vojislav Šešelj.

ШЕШЕЉ БЕЗ МИЛОСТИ ЗА ПРОФЕСОРЕ КОЈИ УНИШТАВАЈУ ДЕЦУ: Држава мора да се брани свим средствима и нема компромиса

Foto: N. Skenderija

- Treba odstraniti sve sudije koje su potpisale da neće da brane poredak. Sami su se onda deklarisali kao neprijatelji poretka i ne mogu biti sudije. I sve tužioce koji su se takođe potpisali. To treba hitno da se radi. Suviše se popušta. To je osnovni problem. Kad se brani država, ona se brani svim sredstvima i mora se braniti bez milosti. Ne mislim ja sad da treba odmah streljati ili vešati ili tako dalje, ali mora se čvrsto zakon primenjivati i nema kompromisa po tom pitanju - kazao je Šešelj za Informer TV.

Neprijatelje države i naroda treba odstraniti sa društvenih i državnih funkcija, ističe profesor.

- U tom pogledu treba biti nemilosrdan - naveo je Šešelj.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

EGIPAT NADOMAK NOKAUT FAZE: Salah režirao veliki preokret u drugom poluvremenu