HVALA VAM, ODRŽALI STE REČ! Deka Vukosav od 106 godina se zahvalio predsedniku Vučiću što se vozio brzim vozom do Subotice (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić pozdravio je deku Vukosava Đorđevića koji ima 106 godina, a koji je putovao brzim vozom od Beograda do Subotice kako mu je i predsednik obećao.
Foto: Novosti
- Hvala vam, održali ste reč! - rekao je Vukosav. - Ja samo gledam televiziju, i znate šta kažu tamo, zameraju ljubomorni kakvog mi predsednika imamo!
Podsetimo, Vukosav ima 106 godina i živi u Zaječaru, a prilikom posete Vučića rekao je da je u penziji od 1977. godine, kao i da želi da se vozi brzim vozom do Subotice.
Preporučujemo
"SAMO U NEKRETNINAMA 25 MILIONA EVRA": Spisak od 16 strana - ovo je lista imovine Dragana Đilasa
28. 11. 2025. u 13:22 >> 13:54
VUČIĆ SA PREDSEDNIKOM KONGA: Saradnja dve zemlje više od interesnih odnosa - potpisani važni sporazumi (VIDEO)
28. 11. 2025. u 10:33 >> 12:43
JEDNA GREŠKA IH KOŠTALA ŽIVOTA: Otkriven uzrok nesreće u kojoj su stradali Ana Radović i njen prijatelj (FOTO)
AUTOMOBIL sa telima Ane Radović (20) i Aleksandara Masalušić (37) pronađen je juče na magistralnom putu Požega-Čačak, a prve informacije iz istrage ukazuju da je uzrok teške nesreće prebrza vožnja, odnosno neprilagođena brzina uslovima na putu.
27. 11. 2025. u 18:47
U HITNOJ POMOĆI SE JAVILI NA POZIV SA ANINOG TELEFONA: "Novosti" otkrivaju šta se dešavalo nakon strašne nesreće kod Čačka
ANA Radović (20) iz Čajetine i njen prijatelj Aleksandar Masalušić (37) poginuli su u teškoj saobraćajnoj nesreći u Ovčarsko-kablarskoj klisuri, kada su se survali sa puta Čačak-Požega, a nakon nesreće sa Aninog telefona "ajfon" upućen je poziv hitnoj pomoći, saznaju "Novosti".
27. 11. 2025. u 14:19
OLIVERA SMENjENA: Novi urednik na RTS - muž poznate pevačice, dugo je na javnom servisu
NA TOJ poziciji u RTS-u je godinama unazad bila Olivera Kovačević.
26. 11. 2025. u 12:55
Komentari (22)