ŠEŠELJ NAJAVIO TV DUEL GODINE: Poznati političar stiže u Srbiju i izlazi "na megdan" lideru radikala
PREDSEDNIK SRS dr Vojislav Šešelj kaže da je ugovorio TV duel sa hrvatskim političarem Antom Prkačinom u Beogradu
Foto: Printskrin TV Pink
- Prvo sam se raspitao kod nadležnih vlasti da li ima nešto protiv njega i odgovorili su mi da može sasvim slobodno da dođe - kazao je Šešelj za TV Pink.
Očekuje se da će TV duel biti održan u septembru ili oktobru.
Voditelj će biti Goran Šarić.
Preporučujemo
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POTPUNO GOLA: Objavljene nage fotke žene našeg slavnog folkera (FOTO)
ANA Jovanović, supruga popularnog pevača Peđe Jovanovića, ponovo je uspela da usija društvene mrežama provokativnim izdanjem sa egzotične destinacije.
21. 02. 2026. u 20:31
Komentari (0)