CRNOGORSKI PORTAL DELI INSTRUKCIJE KAKO UDARATI SRPSKE POLICAJCE: Teroristi sa PCNEN divljaju bez skrupula
U SRAMNOM činu direktnog mešanja u unutrašnje stvari druge države, crnogorski portal PCNEN otišao je daleko i otvoreno je podelio instrukcije koje podstiču provokacije i fizičko ugrožavanje policijskih službenika na ulicama Beograda i drugih gradova Srbije.

Novosti
Na zvaničnom nalogu ovog portala na društvenim mrežama osvanuo je skandalozan „savetnik“ za učesnike blokada u Srbiji, u kojem se poziva na kupovinu klikera i njihovo razbacivanje pod noge policajcima, kako bi se onemogućila intervencija reda i zakona.
- Još se nije rodio taj koji je uspeo da trči preko klikera - navodi se u poruci koja više liči na instruktažu ekstremističkih grupa, nego na sadržaj koji bi trebalo da se pojavi na profilu bilo kog medija – a pogotovo onog koji se formalno deklariše kao „građanski“.
Ovakav postupak predstavlja direktan poziv na nasilje, ali i opasan vid stranog uplitanja u politička i bezbednosna pitanja Srbije. Dok se srpske institucije bore da sačuvaju stabilnost, red i ustavni poredak, iz Podgorice im stižu „taktičke instrukcije“ za obračun sa policijom.
Pod plaštom medijskog aktivizma, PCNEN je praktično ušao u zonu delovanja parapolitičkih struktura, koje ne kriju svoju namjeru da destabilizuju državu Srbiju i to na veoma konkretan i fizički opasan način.
Kada mediji počnu da dele savete kako „lomiti policajce preko klikera“, više nije reč o slobodi govora već o otvorenom podrivanju bezbednosti druge države.
(ALO!)

(MAPA) KRAJEM LETA ČEKA NAS KATASTROFA: Morske temperature na rekordnom nivou, veliki rizik od razornih oluja
ISTORIJSKI toplotni talas koji je zahvatio Mediteran i Evropu podigao je temperaturu mora na rekordne nivoe, povećavajući rizik od razornih poplava i ekstremnih vremenskih nepogoda širom južne Evrope u narednim mesecima, piše sajt Severe Weather Europe.
01. 07. 2025. u 13:58

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi
JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.
01. 07. 2025. u 11:45

AGENT MOSADA U POLITIČKOM VRHU SIRIJE: Vešanje izraelskog špijuna snimano i prenošeno uživo (FOTO/VIDEO)
MNOGI ga smatraju najboljim izraelskim špijunom ikada. Sa lažnim identitetom sirijskog muslimana rođenog u Libanu, Eli Koen je imao jedan cilj - da kao operativac Mosada sazna poverljive informacije koje će koristiti Izraelu.
01. 07. 2025. u 12:48
Komentari (0)