BAČULOV OSTAVIO SABORCE-BLOKADERE: Odmaglio na sunčanje u Tunis uoči protesta
KAKO saznajemo iz dobro obaveštenih izvora, jedan od najgrlatijih zagovornika „studentskih“ blokada i protesta iz redova novosadskih opozicionara, odbornik u Skupštini Novog Sada i lider udruženja „Budi heroj“ Miša Bačulov, odlučio je da mu je bolje da svoje saborce iz redova blokadera ostavi da se sami maju sa današnjim pompezno najavljenim protestom u Beogradu, i da otputuje na godišnji odmor u Tunis.
Foto: Printksrin
Primer Bačulova je samo jedan u moru slučajeva koji potvrđuju da su blokaderima i njihovim idejnim vezama iz opozicije lični ugođaj i drugi sitnosopstvenički interesi apsolutno na prvom mestu, te da su bez premca u disciplini pružanja podrške na daljinu. Usled toga, može se opravdano očekivati da će današnji protestni skup pretrpeti ozbiljan fijasko.
Ostaje samo da se vidi hoće li Bačulov svoje saborce na vrelom beogradskom asfaltu udostojiti makar kakve fotografije sa pomenute mediteranske destinacije, dok u miru i spokoju tuniskog rizorta pokraj bazena ispija egzotične koktele.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RUSI O NAPADU NA PRAVOSLAVNU SVETINjU: Američki "patriot" pogodio Kijevsko-pečersku lavru
MINISTARSTVO odbrane Rusije tvrdi da je Kijevsko-pečerska lavra pogođena raketnim sistemom protivvazdušne odbrane "patriot" američke proizvodnje, navodeći da bi jedan od razloga za to moglo da bude slanje Ukrajini tih raketa kojima je istekao rok korišćenja.
15. 06. 2026. u 10:10
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
ŠTA JE BRE OVO? Misteriozna životinja snimljena u Mačvi (VIDEO)
Kratak video, za koji se navodi da je nastao iz vozila na području Mačve.
13. 06. 2026. u 20:49
Komentari (10)