SKANDALOZNO PONAŠANJE: Opozicionari došli u Kosjerić, blokaderi blokiraju puteve
U KOSJERIĆU se danas održavaju redovni lokalni izbori na kojima učestvuju tri izborne liste, a na pojedinim biračkim mestima ima blokada.
Foto: Printskrin
Ispred biračkog mesta 21, Makovište okupila se grupa blokadera koja blokira prilaz tom biračkom mestu, javlja izveštač Tanjuga.
Među okupljenima su i predstavnici opozicije Radomir Lazović i Miloš Parandilović. Pripadnici policije obezbeđuju prostor ispred tog biračkog mesta.
U selu Tubići danas je grupa blokadera blokirala seoski put koji vodi od magistralnog puta Požega - Kosjerić ka Crnokosi i ušla u domaćinstvo Radovana Božovića pod izgovorom da se kod njega nalazi izborni štab SNS.
Do 12.00 časova na lokalnim izborima u Kosjeriću glasalo je 47,48 odsto upisanih birača, a biračka mesta otvorena su do 20.00 časova.
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)